Jdi na obsah Jdi na menu
 


7) Garážová oslava 21.6.2008

U příležitosti oslavy 75. narozenin zasloužilého člena kapely Mirolava Brábníka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Intoxication Blood Pressure - Hypertension

(Aevolvedemow, 9. 10. 2018 4:04)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-danger/

What you miss to remember back dear blood exigency

(AInnowlenveway, 28. 7. 2018 10:10)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-yvelines/

Budou nové fotky?

(Jaroslav Míchal, 15. 5. 2010 14:30)

Mám zato,že by tady slušelo uveřejnit nějaké nové fotogrfie. Kdo se toho ujme? Kdo rozšíří tuto fotogalerii? Připravovaná akce se přímo nabízí. Tak do toho!(Já na to nemám). J.M.

Je to škoda

(JaM mix, 21. 7. 2009 16:02)

Naše heligonkářka má pravdu. Proč zmizel blog, kde byla nahrávka Koumy? Co se stalo mezi dvěma - těma!
Co komu nebylo vhod? To se nemohli domluvit? Tak či
onak se to může brát.Hlavně pro dobro věci se prosím Vás dohodněte!Nemohu se Tě Jirkmo dovolat. Ahoj všichni co máte rádo dobrou muziku. JM.

není to škoda ?

(Evelýna, 20. 7. 2009 22:34)

Helejte se kapelníku, stránky tedy plné fotek a reklam ( ty vám to asi pomohou financovat), ale není škoda, že tam nemáte nikde poslech nějakého šramlu ? Já bych se pokochala. Na kvalitě nezáleží, nejste filharmonie - rozhodující a cenné je nadšení !!! Mějte se, Vaše heligónkařka